Gyvenamasis interjeras

«Tipiškas» butų dizainas, būdingas praėjusiam sovietmečiui, kartu su kilimais ir sienomis, užpildytomis «atostogų» kristalu, jau išėjo iš mados, nors kai kuriems piliečiams sukelia ūmius nostalgijos seansus. Nepaisant didėjančio sovietinių parafernalia populiarumo, šiuolaikiniai butų ir namų dizaino projektai kuriami visiškai kitaip.

Interjero dizainas Klaipedoje

Šiandien nėra jokių problemų «gauti» baldą, o gebėjimą pirkti bet kokias statybines ir apdailos medžiagas lemia tik šeimos biudžeto dydis, todėl tokie veiksniai kaip funkcionalumas, stilius ir komfortas išrytėja.

Kaip plėtojamas interjero dizaino projektas?

Jei darbą atlieka profesionalas, tada aplinkoje ir kambario dizaine nebus vienos atsitiktinės detalės; kiekvienas mažas dalykas atitiks pasirinktą koncepciją ir atliks savo numatytą vaidmenį bendrame vaizde, kuris yra dekoro detalė arba praktinis komponentas.

Paprastai klientai užsaguoja namų ar butų interjero dizaino projektus apskritai, pasirinkdami vieną stilių. Svarbu, kad Klientas galėtų išsamiai papasakoti apie savo norus. Ši informacija bus idėjų, kurios galiausiai bus įgyvendintos, generavimo šaltinis.

Dizainerio idėjos klientui siūlomos popieriuje pagamintų eskizų pavidalu arba naudojant specialią 3D modeliavimo programą. Kuriant eskizus naudojami paprasti kompozicijos dėsniai, derinami laiko patikrinti ir inovatyvūs sprendimai, atsižvelgiama į tokias sąlygas kaip biudžetas ir pageidaujamos medžiagos.

Kai vienas iš šių «brėžinių» yra patvirtintas ir prireikus koreguojamas, galite sukurti pilną ir išsamų buto ar namo projektavimo projektą.

Projektas apims:

Dažnai jums gali tekti pertvarkyti kambarį, perkelti sienas, langus ir duris; Tokiais atvejais rengiamas griovimo ir (arba) įrengimo planas. Visa tai išsamiai aprašyta, po to specialistas atlieka sąmatą, kuri taip pat pateikiama šalies, kuri kreipiasi dėl paslaugos, parašui.

Tuo pačiu principu sukurkite ir interjero dizainą kambaryje. Viskas prasideda nuo pageidavimų supratimo ir baigiasi idėjos įgyvendinimu.

Kaip padaryti savo «tvirtovę» yra asmeninis dalykas visiems. Kai kurie žmonės mano, kad visi kambariai turėtų būti laikomi vienu stiliumi, o kažkas nori įvairovės.

Dizainerio užduotis yra išgirsti Klientą ir įvykdyti jo prašymą aukštu profesiniu lygiu, nesvarbu, koks stilius pasirinktas:

Sąrašas tęsiasi ilgą laiką!

Jei jums reikia nepriekaištingo kambario, buto ar namo interjero dizaino, susisiekite!

Šiame skyriuje galite pamatyti architekto Jaroslavo Usovo suprojektuotos interjero nuotraukas. Reikia nemokamų konsultacijų? Skambinkite telefonu +370 699 89549.

 
Lietuva. Ateik pas mus ir rask daug naudingos informacijos, esame tam, kad tau padėtume!